ומן יום 25 למסע

הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> יומן מסע 2012
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
רעיה ויוסי

הצטרף בתאריך: 24/05/2006 ב- 15:59:03

הודעהנשלח: 31/03/2012 ב- 21:16:15    כותרת הודעה: ומן יום 25 למסע תגובה עם ציטוט

יום חמישי 28.2 ו ניסן

עומדים אנחנו במצפה מודיעים וכהרגל שבשגרה פוגשים את רעיה ויוסי בבוקר טוב עם מאור פנים, תה ועוגיות, שלום ואהלן, ומתחיל טקס הבוקר. והנה עולים שמות הנופלים אחד-אחד. ולשמות אחים, הורים ומשפחה. ואמא מספרת על בן ואחות על אחיה, והנה יוסי נזכר שהוא בן מחזור, ובאים החברים מהטייסת, וכולם עומדים וניצבים ביננו, ואנו מוחים דמעה, משפילים מבט ומזדהים עם כל שם.
ואני בחרתי לכתוב בעיקר על האנשים שבשביל, ועל המפגש המדהים עם הנוער הנפלא. רעיה ויוסי הם האנשים היחידים שאני מכיר שמסוגלים להביא את הסהר לנגב ואת הנגב לסהר, את הצעירים למבוגרים, את הדתיים לשאינם.
מגיעים לתל חדיד, מתיישבים לסדנת הבוקר ומכירים אנשים חדשים. חלקם הגיעו היום וחלקם בעלי "כנפי שביל" של כך וכך שנים. דני מדור עומד על התל ומספר לנו סיפור על מנהרת חדיד, וכך נודע לנו שדני בעצם ירד מהעצים....
אתם וודאי יודעים שבמקום לחזור היום לביתי שבצפון ולהתחיל בניקיונות לפסח, הייתי מאוד שמח להישאר אתכם, אבל מחויבות היא מחויבות, ואני צריך לחזור.
אלא שלפני הפרידה הזמנית שלי מכם רציתי לומר לכם: אם אתם ארץ ישראל או עם ישראל – אתכם אני רוצה לחיות! כאן אני רוצה שיגדלו ילדיי ונכדיי! אני כל כך שמח לפגוש אתכם, וביחד אני רוצה לאחל ליוסי ולרעיה עוד שנים רבות של בריאות טובה.
רשם יואל רבין – מנופית
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
הצג הודעות קודמות:   
הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> יומן מסע 2012 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה